Kaspars Vecels
K45+ | Doks Jelgava
Sponsori

Sponsori

"Latvijas senioru" basketbola komanda izcīnīja 65+ grupas sudraba medaļas no 12. līdz 21. jūnijam Antaljā (Turcija) notikušajā Eiropas Senioru Basketbola asociācijas (ESBA) 2. Eiropas čempionātā.

65+ vecuma grupā cīņā devās trīs komandas, kuras aizvadīja divu apļu turnīru. Visās četrās spēlēs uzvaras izcīnīja Krievijas komanda "CSKA Veterans", bet Latvijas pārstāvjiem izdevās gūt divus panākumus, abas reizes sīvā cīņā uzveicot Lietuvas vienību "Vilniaus Statybos Seniorai" - 46:45 un 48:45.

"Latvijas senioru" rindās rezultatīvāko sniegumu demonstrēja Juris Dambītis un Viktors Kaktiņš, kuri attiecīgi vidēji spēlē guva 8,3 un 8,0 punktus.

Latvijas seniori 65+

"Latvijas senjoru" sastāvā spēlēja: Juris Dambītis, Aivars Dzenītis, Viktors Kaktiņš, Jēkabs Kamparzāle, Kazimirs Nekrašs, Egils Pāns, Juris Rēdlihs, Valdis Selga, Jānis Strautmanis, Jānis Vaivads, Gunārs Zakenfelds. Treneris: Austris Vasips.

45+ grupā startēja "Baltic Virtuozo", kurā spēkus apvienoja Latvijas un Igaunijas basketbolisti. Andra Liepiņa, Raimonda Smogorževska, Daiņa Dauksta, Ulda Brūna un Aivara Hauka pārstāvētā komanda izcīnīja 3. vietu. Liepiņš izcēlās ar vidēji 17,6 gūtajiem punktiem.

Šeit atrodamas Baltijas kausa fotogrāfijas!

Šeit atrodami Baltijas kausa videoatskati!

Teksts: Renārs Buivids