K50+ | SC Group
Sponsori

Ģirts Viļļa
Sponsori

Latvijas Maksibasketbola 32. čempionāta apvienotajā 11. un 12. nedēļā Rīgā, Vālodzēs, Dobelē, Talsos, Limbažos, Talsos un Ķekavā kopumā tika aizvadītas astoņas spēles. Ļoti produktīvu spēli aizvadīja Limbažu “Old Crabs” basketbolists Jānis Lāčaunieks, kurš sakrāja 52 (!) efektivitātes punktus. Labāko trijniekā iekļuva arī Aivars Spila (“Ķekava”) un Normunds Feierbergs (“Old Crabs”).

K45+ grupas spēlē “Old Crabs” viesos ar 105:89 uzveica Dobeles “Tenax”. Limbažnieku sastāvā Jānis Lāčaunieks spēlēja 36 minūtes, guva 43 punktus, izcīnīja 19 atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas, bloķēja divus metienus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 24/17, soda metieni – 14/9. Summā Lāčauniekam 52 efektivitātes punkti.

Šajā pašā vecuma grupā “Ķekava” izbraukumā ar 86:58 uzvarēja “Babīti”. Viesu sastāvā Aivars Spila spēlēja nepilnas 36 minūtes, guva 22 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izpildīja piecas rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 8/5, trīspunktnieki – 9/4. Summā Spilam 33 efektivitātes punkti.

K50+ grupas spēlē “Old Crabs” savā laukumā ar 71:56 pārspēja Rīgas “SC Group”. Mājinieku sastāvā Normunds Feierbergs spēlēja 37 minūtes, guva 22 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izpildīja sešas rezultatīvās piespēles. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 5/2, trīspunktnieki – 9/5, soda metieni – 4/3. Summā Feierbergam 31 efektivitātes punkts.

Pirmā spēle tika aizvadīta apvienotajā sieviešu grupā, kurā šajā sezonā sacentīsies četras komandas – “Cēsis vieno”, “Ķekava”, BK “Augšdaugava” un Rīgas “Avantis”.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 11./12. nedēļa

K45+

BK “Stopiņi” – “Ķekava” 73:46 (Ezis 33+6 AB – Jakuška 15+5 AB, Igaunis 13);

“Tenax” – “Old Crabs” 89:105 (Bērziņš 25, Ņeverovskis 19, Liepiņš 18+5 AB, Jansons 16+12 AB – Lāčaunieks 43+19 AB, Veide 19+11 AB, Kobiņecs 14+6 AB, Krastiņš 13+6 AB);

“Babīte” – “Ķekava” 58:86 (Viļums 14+7 AB, Ņedaškovskis 12 – Spila 22+13 AB+5 RP, Aire 19, Jakuška 15+6 AB, Igaunis 11).

K50+

BK “Talsi” – “Kailie Brieži” 63:73 (Krišjānis 24+5 AB+6 RP – Blūms 22+12 AB, Mitenbergs 18+11 AB+5 PB, Kulačkovskis 15+6 AB+8 RP);

“Oid Crabs” – “SC Group” 71:56 (Feierbergs 22+13 AB+6 RP, Ginters 17+11 AB, Pļaviņš 12+8 AB – Kreicšteins 16+10 AB, Dzērve 14+14 AB, Čapkovskis 11).

K60+

“Dakteri” – “Ķekava” 58:78 (Ķiģelis 18, Gusevs 18+16 AB, Rutkis 16+7 AB+5 RP – Kalniņš 18+6 AB, Šliters 14+10 AB, Retenais 10);

“Limbaži/Sigulda” – BK “Tukums” 54:71 (Tomsons 14+14 AB, Irmejs 14+6 AB, Kalnaellis 10+9 AB – Ragauskas 24+9 AB, Liepiņš 17+6 AB+7 RP).