Matīss Palsāns
K40+ | Ogres Milži
Sponsori

Sponsori

Latvijas Maksibasketbola 30. čempionāta pirmajā nedēļā Rīgā, Ogrē, Jelgavā un Tukumā kopumā tika aizvadītas sešas spēles. Ļoti spilgti K75+ grupā debitēja Jānis Brunēvics, kurš guva 47 punktus, sasniedzot šīs vecuma grupas rezultativitātes rekordu vienā mačā.

K75+ grupas spēlē Jāņa Brunēvica pārstāvētais BK “Tukums” ar sešiem basketbolistiem sastāvā savā laukumā ar 73:28 pārspēja “Ogri/SK Jūrmalas sports”. Brunēvics laukumā aizvadīja visas 40 minūtes, guva 47 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, pārtvēra sešas bumbas, sakrājot 43 efektivitātes punktus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 14/23, trīspunktnieki – 4/7, soda metieni – 7/8.

Interesanti, ka Brunēvics 2017. gada 19. februārī, debitējot K70+ grupā, arī guva tieši 47 punktus. Toreiz Brunēvics pārstāvēja “Ogres” krāsas. Šis joprojām ir K70+ grupas vienas spēles rezultativitātes rekords.

K45+ grupas spēlē “Ventspils” ar Jāni Kaudzi sastāvā izbraukumā ar 59:65 zaudēja Jelgavas “Dokam”. Kaudze laukumā aizvadīja visas 40 minūtes, guva 16 punktus, izcīnīja 24 atlēkušās bumbas, izpildīja divas rezultatīvās piespēles. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 4/10, trīspunktnieki – 2/5, soda metieni – 2/2. Summā Kaudzem 33 efektivitātes punkti.

K40+ grupas spēlē “Ogre” savā laukumā ar 70:55 uzveica “Garkalnes runčus”. Mājinieku rindās Rolands Pauliņš spēlēja nepilnas 33 minūtes, guva 17 punktus, izcīnīja 16 atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvās piespēles. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 3/5, trīspunktnieki – 0/1, soda metieni – 11/12. Pauliņš sakrāja 30 efektivitātes punkti.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 1. nedēļas rezultāti:

K40+

“SC Group Krown Restorfx” – “Tenax Dobele” 98:55

Osis 24+8 AB, Feierbergs 21+14 AB, Čapkovskis 19, Antons 13+5 AB – Jansons 15+8 AB, Liepiņš 14, Fortiņš 11+17 AB.

“Ogre” – “Garkalnes runči” 70:55

Kurtišs 29+9 AB, Pauliņš 17+16 AB, Avišāns 11+5 AB+6 RP – Ozoliņš 15+7 AB, Pogiņš 13+5 AB+8 RP.

“Kursa MRU Mārupe” – “Doks” 72:46

Vīnbergs 26+12 AB, Viļums 13+11 AB+5 RP, Spēlmanis 13+8 AB+6 RP – Rumpis 14+6 AB, Teteris 12+12 AB.