K45+ | 2024.04.21. | 17.00
Sveicam dzimšanas dienā!
Sponsori

Sponsori

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 12. nedēļā Limbažos un Tukumā kopumā tika aizvadītas četras spēles. Ar individuālās statistikas sasniegumiem izcēlās K50+ komandas BK “Tukums” basketbolisti – Armands Alksnis un Lauris Jākobsons.

BK “Tukums” savā laukumā ar 113:67 pārspēja “Lapmežciemu”. Armands Alksnis spēlēja nepilnas 28 minūtes, guva 40 punktus, izcīnīja 20 atlēkušās bumbas, izpildīja četras rezultatīvās piespēles, pārtvēra divas bumbas, izprovocēja sāncenšiem 11 noteikumu pārkāpumus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 13/17, trīspunktnieki – 0/1, soda metieni – 14/16. Summā Alksnim 56 efektivitātes punkti. Alkšņa komandas biedrs Lauris Jākobsons spēlēja 25 minūtes, sasniedzot dubultciparus trijos statistikas rādītājos – “Triple double” – 14 punkti, 11 atlēkušās bumbas, 10 rezultatīvās piespēles. Jākobsona rēķinā ar četras pārtvertās bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 3/8, trīspunktnieki – 0/1, soda metieni – 8/15.

K40+ grupas spēlē “Old Crabs Limbaži” savā laukumā ar 72:82 zaudēja Dobeles “Tenax”. Uzvarētāju sastāvā Jānis Morozovs spēlēja nepilnas 36 minūtes, guva 21 punktu, izpildīja 11 rezultatīvās piespēles, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 1/1, trīspunktnieki – 5/10, soda metieni – 4/5. Summā Morozovam 28 efektivitātes punkti.

Morozova komandas biedrs Edgars Ķīvītis spēlēja nepilnu 31 minūti, guva 10 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas, bloķēja divus metienus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 2/6, trīspunktnieki – 2/3. Summā Ķīvītim 26 efektivitātes punkti.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 12. nedēļas rezultāti:

K40+

“Old Crabs Limbaži” – “Tenax” 72:82 (Vikmanis 18+7 AB, Zaļupe 17+5 AB, Preimanis 15, Everts 10+5 AB – Liepiņš 23, Morozovs 21+7 AB+11 RP, Nagliņš 18, Ķīvītis 10+15 AB).

K50+

BK  “Tukums” – “Lapmežciems” 113:67 (Alksnis 40+20 AB, Blumbergs 16, Jākobsons 14+11 AB+10 RP – Velps 17, Gūtmans 14, Sūna 10+5 AB).

K65+

BK “Tukums” – “Limbaži” 63:42 (Leingards 24, Kapačs 12+6 AB+5 RP – Tukums 26+9 AB+5 RP, Bukāns 12).