Sākums
Kontakti
26. aprīlis 2024. Gads Vārda dienas: Sandris, Rūsiņš un Alīna
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Statistika
Foto & Video
Dokumenti
Nākamās spēles
-
:
-
Krown/RestorFX
-
OLD CRABS Limbaži
K40+ | 2024.04.27. | 15.30
-
:
-
Ķekava
-
Babīte
K45+ | 2024.04.27. | 14.00
-
:
-
BK Stopiņi
-
Doks Jelgava
K45+ | 2024.04.27. | 17.00
-
:
-
BK Tukums
-
Ķekava
K60+ | 2024.04.27. | 18.30
-
:
-
BK Tukums
-
Ķekava
K65+ | 2024.04.28. | 10.30
-
:
-
Ogre
-
Doks Jelgava
K40+ | 2024.04.28. | 15.30
Iepriekšējās spēles
74
:
75
Kailie Brieži
-
SC Group
K50+ | 2024.04.23. | 19.30
-
:
-
Augšdaugavas novads
-
Avantis
D30+ | 2024.04.21. | 17.00
38
:
30
Ogre
-
SK Jūrmalas sports
K75+ | 2024.04.21. | 17.00
69
:
54
Limbaži
-
BK Tukums
K65+ | 2024.04.21. | 16.00
68
:
92
OLD CRABS Limbaži
-
Ķekava
K45+ | 2024.04.21. | 17.30
72
:
74
Babīte
-
HQD/Krown
K45+ | 2024.04.21. | 17.00
Sveicam vārda dienā!
Sandris Kudulis
K50+ | OLD CRABS Limbaži
Sandris Zapackis
K50+ | BK Talsi
K40+ | BK Talsi
Sveicam dzimšanas dienā!
Matīss Palsāns
K40+ | Ogres Milži
Sponsori
Sveicam vārda dienā!
Sandris Kudulis
K50+ | OLD CRABS Limbaži
Sandris Zapackis
K50+ | BK Talsi
K40+ | BK Talsi
Sveicam dzimšanas dienā!
Matīss Palsāns
K40+ | Ogres Milži
Sponsori
Statistika
Statistika: K50+
Turnīra tabula: K50+
Iemesti punkti
kopā
Iemesti vidēji
spēlē
Iemesti 3-punktu
metieni
Iemesti 3-punktu
metieni vidēji
Soda metieni
%
Piezīmes
kopā/vidēji
Statistika: K50+
Spēlētājs
Komanda
Spēļu skaits
3-punkti iemesti vidēji
1.
Normunds Feierbergs
OLD CRABS Limbaži
10
4.2
2.
Juris Kalnrācenis
Lapmežciems
11
3.7
3.
Andris Krišjānis
BK Talsi
9
3
4.
Gatis Rombergs
SC Group
3
2.7
5.
Gints Ribiņš
Ķekava
12
2.6
6.
Heino Aire
Ķekava
3
2.3
7.
Gints Bumbieris
Doks Jelgava
8
2.1
8.
Ivars Epners
Ķekava
3
2
9.
Ivo Līdums
Doks Jelgava
8
1.8
10.
Atis Bērziņš
BK Talsi
12
1.8
11.
Viktors Kulačkovskis
Kailie Brieži
10
1.7
12.
Sauļus Ragauskas
Lapmežciems
12
1.6
13.
Jānis Bacāns
Doks Jelgava
11
1.5
14.
Normunds Velps
Lapmežciems
12
1.5
15.
Raivo Lerķis
SC Group
8
1.4
16.
Juris Siliņš
Doks Jelgava
11
1.4
17.
Māris Gipsers
Kailie Brieži
7
1.3
18.
Dainis Čapkovskis
SC Group
12
1.3
19.
Almants Jansons
SC Group
11
1.2
20.
Artis Stūris
Kailie Brieži
6
1
21.
Īvis Dronka
BK Talsi
11
1
22.
Sandris Kudulis
OLD CRABS Limbaži
3
1
23.
Mārtiņš Dzērve
SC Group
11
1
24.
Madars Roga
Kailie Brieži
8
1
25.
Ingus Matisons
BK Talsi
7
1
26.
Arvīds Bobrovs
Ķekava
12
0.9
27.
Saulvedis Šalajevs
Doks Jelgava
8
0.9
28.
Andris Mitenbergs
Kailie Brieži
7
0.9
29.
Kārlis Marenis
OLD CRABS Limbaži
12
0.8
30.
Jānis Odiņš
Ķekava
10
0.8
31.
Edvīns Kāpostiņš
Ķekava
5
0.8
32.
Lauris Jākobsons
Lapmežciems
10
0.7
33.
Dainis Priedītis
Kailie Brieži
3
0.7
34.
Juris Vitauskis
Lapmežciems
3
0.7
35.
Sandis Fabriciuss
BK Talsi
3
0.7
36.
Rolands Litte
OLD CRABS Limbaži
11
0.6
37.
Ingars Veide
OLD CRABS Limbaži
2
0.5
38.
Arnis Laimīte
Doks Jelgava
4
0.5
39.
Uldis Birzlejs
BK Talsi
2
0.5
40.
Jānis Pormalis
SC Group
12
0.5
41.
Raitis Veinbergs
SC Group
9
0.4
42.
Juris Neilands
Lapmežciems
7
0.4
43.
Agris Blumbergs
BK Talsi
3
0.3
44.
Ingemārs Grēvels
Ķekava
7
0.3
45.
Agris Ķirsis
OLD CRABS Limbaži
8
0.3
46.
Bruno Štokmanis
BK Talsi
4
0.3
47.
Normunds Salenieks
SC Group
10
0.2
48.
Jānis Apinis
OLD CRABS Limbaži
11
0.2
49.
Valdis Bērziņš
BK Talsi
6
0.2
50.
Agnis Ļuļēns
Kailie Brieži
6
0.2
51.
Jānis Vinters
OLD CRABS Limbaži
6
0.2
52.
Andis Kārkliņš
Doks Jelgava
7
0.1
53.
Kaspars Jansons
Kailie Brieži
8
0.1
54.
Aigars Andžs
OLD CRABS Limbaži
8
0.1
55.
Armands Lapiņš
Lapmežciems
8
0.1
56.
Gints Ginters
OLD CRABS Limbaži
10
0.1
57.
Jānis Gūtmans
Lapmežciems
12
0.1
58.
Agris Ceplītis-Ceplis
Ķekava
2
0
59.
Gints Reins
Doks Jelgava
12
0
60.
Ainārs Baumanis
BK Talsi
5
0
61.
Aldis Krieviņš
SC Group
10
0
62.
Ingus Donis
BK Talsi
2
0
63.
Dzintars Girgensons
OLD CRABS Limbaži
6
0
64.
Raimonds Smogorževskis
Ķekava
11
0
65.
Juris Keišs
Doks Jelgava
1
0
66.
Uģis Lasmanis
Kailie Brieži
4
0
67.
Juris Kļaviņš
Doks Jelgava
2
0
68.
Ingars Dukāts
Ķekava
3
0
69.
Guntars Slišāns
Lapmežciems
1
0
70.
Jānis Ozoliņš
Kailie Brieži
2
0
71.
Valts Sūna
Lapmežciems
7
0
72.
Gatis Daņilovs
SC Group
1
0
73.
Renārs Buivids
SC Group
9
0
74.
Roualds Zeseris
Doks Jelgava
1
0
75.
Aivars Kronbergs
Kailie Brieži
1
0
76.
Arvis Blūms
Kailie Brieži
11
0
77.
Ignārs Grencis
BK Talsi
12
0
78.
Uģis Kreicšteins
SC Group
5
0
79.
Aivars Bergmanis
Kailie Brieži
9
0
80.
Rojs Pziks
Ķekava
1
0
81.
Māris Ozoliņš
Doks Jelgava
8
0
82.
Jānis Šulcs
Kailie Brieži
5
0
83.
Andrejs Straume
OLD CRABS Limbaži
11
0
84.
Agris Dambergs
Doks Jelgava
4
0
85.
Gatis Gailis
SC Group
6
0
86.
Juris Radzevičs
Ķekava
8
0
87.
Sandis Baltiņš
Kailie Brieži
7
0
88.
Andrejs Ērglis
Ķekava
5
0
89.
Eduards Bolšakovs
Ķekava
10
0
90.
Guntars Ploriņš
OLD CRABS Limbaži
6
0
91.
Sandris Zapackis
BK Talsi
1
0
92.
Jānis Kundziņš
Lapmežciems
6
0
93.
Gunārs Skribnovskis
SC Group
2
0
94.
Vairis Jankovskis
SC Group
3
0
95.
Gatis Šliters
Doks Jelgava
6
0
96.
Jānis Joksts
Kailie Brieži
6
0
97.
Arnis Bērziņš
BK Talsi
9
0
98.
Normunds Francis
Kailie Brieži
5
0
99.
Sandis Sudakovs
BK Talsi
1
0
100.
Armands Alksnis
Kailie Brieži
6
0
101.
Gundars Stūris
Lapmežciems
1
0