Sākums
Kontakti
28. marts 2024. Gads Vārda dienas: Gunta, Ginta un Gunda
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Statistika
Foto & Video
Dokumenti
Nākamās spēles
-
:
-
OLD CRABS Limbaži
-
Kailie Brieži
K50+ | 2024.03.30. | 14.00
-
:
-
OLD CRABS Limbaži
-
BK Ventspils Brīvosta
K40+ | 2024.04 14. | 16.00
-
:
-
OLD CRABS Limbaži
-
BK Stopiņi
K45+ | 2024.04.02. | 20.00
-
:
-
BK Sigulda/Mapri būve
-
Krown/RestorFX
K40+ | 2024.04.03. | 19.30
-
:
-
Ķekava
-
BK Tukums
K55+ | 2024.04.06. | 15.30
-
:
-
BK Ventspils Brīvosta
-
Doks Jelgava
K40+ | 2024.04.06. |
Iepriekšējās spēles
53
:
56
BK Sigulda/Mapri būve
-
OLD CRABS Limbaži
K40+ | 2024.03.27. | 19.30
100
:
56
OLD CRABS Limbaži
-
Ķekava
K50+ | 2024.03.26. | 20.15
51
:
59
Aizkraukle
-
BK Tukums
K60+ | 2024.03.24. | 12.00
41
:
100
Ķekava
-
Avantis
D30+ | 2024.03.24. | 12.00
50
:
78
Doks Jelgava
-
OLD CRABS Limbaži
K50+ | 2024.03.24. | 13.00
74
:
101
TENAX Dobele
-
HQD/Krown
K45+ | 2024.03.23. | 11.00
Sveicam dzimšanas dienā!
Andris Logins
K50+ | Doks Jelgava
K45+ | Doks Jelgava
Oļesja Jevsejeva
D30+ | Augšdaugavas novads
Sponsori
Sveicam dzimšanas dienā!
Andris Logins
K50+ | Doks Jelgava
K45+ | Doks Jelgava
Oļesja Jevsejeva
D30+ | Augšdaugavas novads
Sponsori
Statistika
Statistika: K45+
Turnīra tabula: K45+
Iemesti punkti
kopā
Iemesti vidēji
spēlē
Iemesti 3-punktu
metieni
Iemesti 3-punktu
metieni vidēji
Soda metieni
%
Piezīmes
kopā/vidēji
Statistika: K45+
Spēlētājs
Komanda
Spēļu skaits
3-punkti iemesti vidēji
1.
Egils Ezis
BK Stopiņi
13
5
2.
Gatis Rombergs
Babīte
1
4
3.
Normunds Ņedaškovskis
Babīte
14
3.7
4.
Ansis Teteris
Doks Jelgava
11
3.3
5.
Kristaps Zaļupe
OLD CRABS Limbaži
5
3.2
6.
Raimonds Eglītis
TENAX Dobele
10
3.1
7.
Normunds Feierbergs
HQD/Krown
10
2.9
8.
Ivo Pūce
HQD/Krown
12
2.8
9.
Uldis Baltiņš
TENAX Dobele
11
2.7
10.
Māris Reinbergs
BK Ventspils
13
2.7
11.
Aivars Spila
Ķekava
12
2.7
12.
Gints Ribiņš
Ķekava
12
2.2
13.
Ģirts Jakuška
Ķekava
12
2.2
14.
Uģis Viļums
Babīte
8
2.1
15.
Arvis Nagliņš
TENAX Dobele
11
2
16.
Jānis Krastiņš
OLD CRABS Limbaži
10
1.8
17.
Gvido Bērziņš
Babīte
11
1.7
18.
Māris Gipsers
BK Ventspils
3
1.7
19.
Mareks Kreicbergs
Doks Jelgava
6
1.5
20.
Uldis Bērziņš
TENAX Dobele
7
1.4
21.
Jānis Bacāns
Doks Jelgava
12
1.3
22.
Jānis Jansons
TENAX Dobele
14
1.3
23.
Mārtiņš Dzērve
HQD/Krown
9
1.2
24.
Marats Ņeverovskis
TENAX Dobele
10
1.2
25.
Ingars Veide
OLD CRABS Limbaži
11
1.2
26.
Viktors Kulačkovskis
HQD/Krown
6
1.2
27.
Uģis Šteinbergs
Babīte
12
1.2
28.
Gusts Pļaviņš
Babīte
7
1.1
29.
Gints Bumbieris
Doks Jelgava
7
1.1
30.
Raitis Vēzītis
BK Ventspils
9
1.1
31.
Juris Liepiņš
TENAX Dobele
10
1.1
32.
Oskars Felss
BK Stopiņi
13
1.1
33.
Aldis Beitiņš
HQD/Krown
11
1
34.
Jurģis Rinmanis
BK Sigulda/Mapri būve
4
1
35.
Kristians Meliņš
Babīte
8
1
36.
Raivo Lerķis
HQD/Krown
7
1
37.
Jevgēnijs Mihailovskis
OLD CRABS Limbaži
3
1
38.
Raivis Ušackis
BK Sigulda/Mapri būve
3
1
39.
Juris Siliņš
Doks Jelgava
10
0.9
40.
Aleksandrs Čerņa
Ķekava
9
0.8
41.
Edgars Fortiņš
TENAX Dobele
12
0.8
42.
Valts Straujais
BK Ventspils
8
0.8
43.
Normunds Mačukāns
BK Stopiņi
11
0.7
44.
Jānis Pinnis
BK Stopiņi
10
0.6
45.
Jānis Banders
Babīte
14
0.6
46.
Guntis Mūrnieks
BK Ventspils
7
0.6
47.
Aldis Stivriņš
BK Stopiņi
13
0.5
48.
Dainis Čapkovskis
HQD/Krown
12
0.5
49.
Uldis Vunģis
BK Stopiņi
6
0.5
50.
Uldis Igaunis
Ķekava
12
0.5
51.
Edmunds Grieze
BK Ventspils
10
0.5
52.
Juris Keišs
Doks Jelgava
2
0.5
53.
Ervīns Ozoliņš
BK Sigulda/Mapri būve
4
0.5
54.
Kaspars Vecels
Doks Jelgava
11
0.5
55.
Alvis Lānso
Doks Jelgava
9
0.4
56.
Andris Mitenbergs
BK Ventspils
7
0.4
57.
Andris Osis
Doks Jelgava
7
0.4
58.
Saulvedis Šalajevs
Doks Jelgava
7
0.4
59.
Artis Stūris
BK Ventspils
7
0.4
60.
Artūrs Zaremba
TENAX Dobele
7
0.4
61.
Jānis Kaudze
BK Ventspils
12
0.4
62.
Kaspars Andersons
Babīte
10
0.4
63.
Aivars Krīgers
BK Sigulda/Mapri būve
5
0.4
64.
Jānis Lāčaunieks
OLD CRABS Limbaži
6
0.3
65.
Armands Grēvels
HQD/Krown
3
0.3
66.
Niks Eihvalds
HQD/Krown
3
0.3
67.
Mareks Olders-Alders
OLD CRABS Limbaži
9
0.3
68.
Heino Aire
Ķekava
6
0.3
69.
Jānis Grots
BK Sigulda/Mapri būve
3
0.3
70.
Sandis Cīrulis
OLD CRABS Limbaži
10
0.3
71.
Mareks Saulītis
Babīte
10
0.3
72.
Raimonds Zajacs
BK Ventspils
7
0.3
73.
Ivo Līdums
Babīte
11
0.3
74.
Ingemārs Grēvels
Ķekava
5
0.2
75.
Māris Vikmanis
BK Sigulda/Mapri būve
5
0.2
76.
Lauris Jākobsons
Ķekava
5
0.2
77.
Renārs Gulbis
Doks Jelgava
5
0.2
78.
Arnis Laimīte
Doks Jelgava
6
0.2
79.
Nauris Šaķis
HQD/Krown
12
0.2
80.
Jānis Odiņš
Ķekava
6
0.2
81.
Māris Aleksandrovs
Babīte
7
0.1
82.
Jurijs Jesajevs
BK Sigulda/Mapri būve
7
0.1
83.
Raimonds Martinsons
OLD CRABS Limbaži
8
0.1
84.
Mārcis Rēders
HQD/Krown
8
0.1
85.
Mārtiņš Junkers
BK Stopiņi
8
0.1
86.
Armands Lapiņš
BK Stopiņi
9
0.1
87.
Andis Zilgme
BK Ventspils
10
0.1
88.
Agris Baškevics
TENAX Dobele
10
0.1
89.
Vladislavs Kobiņecs
OLD CRABS Limbaži
11
0.1
90.
Arvis Blūms
Ķekava
12
0.1
91.
Edgars Štelfs
TENAX Dobele
12
0
92.
Agris Ceplītis-Ceplis
Ķekava
1
0
93.
Ģirts Gredzens
BK Sigulda/Mapri būve
1
0
94.
Kaspars Vilcāns
Doks Jelgava
1
0
95.
Rihards Kalniņš
TENAX Dobele
1
0
96.
Oskars Muižnieks
Doks Jelgava
4
0
97.
Didzis Nēliuss
BK Sigulda/Mapri būve
6
0
98.
Edgars Balodis
BK Sigulda/Mapri būve
7
0
99.
Ainārs Kacēns
BK Stopiņi
7
0
100.
Dženārs Kuļikovs
TENAX Dobele
3
0
101.
Ivars Epners
Ķekava
2
0
102.
Sandis Sprincis
BK Sigulda/Mapri būve
6
0
103.
Gints Ginters
OLD CRABS Limbaži
9
0
104.
Jānis Apinis
OLD CRABS Limbaži
5
0
105.
Uģis Lasmanis
BK Ventspils
9
0
106.
Andris Ziemanis
BK Ventspils
10
0
107.
Eduards Bolšakovs
Ķekava
5
0
108.
Uģis Kreicšteins
HQD/Krown
7
0
109.
Alvis Everts
BK Sigulda/Mapri būve
2
0
110.
Jānis Šulcs
TENAX Dobele
12
0
111.
Dmitrijs Čerņaks
BK Stopiņi
9
0
112.
Māris Ozoliņš
Doks Jelgava
3
0
113.
Aigars Andžs
OLD CRABS Limbaži
4
0
114.
Andis Pogiņš
HQD/Krown
1
0
115.
Jānis Vinters
OLD CRABS Limbaži
3
0
116.
Māris Bērziņš
HQD/Krown
2
0
117.
Kārlis Marenis
OLD CRABS Limbaži
3
0
118.
Jānis Baumerts
HQD/Krown
7
0